Partnerzy

Nasi partnerzy:

Jeśli prowadzisz bloga, jesteś właścicielem firmy bądź po prostu fanem motoryzacji i chciałbyś nawiązać z nami współpracę – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Prowadzenie bloga sprawia nam dużo frajdy, ale jednocześnie zależy nam na rozwoju. Jeśli więc uważasz, że możesz nam zaoferować coś naprawdę ciekawego, napisz do nas.

Jesteśmy otwarci na niemal wszystkie rodzaje współpracy – wymiany banerów, linków, artykułów etc. Poszukujesz miejsca do promowania ciekawych eventów, zlotów, chciałbyś podzielić się relacją? Świetnie, z pewnością się dogadamy. Zależy nam na tym, aby Ford-blog.pl było miejscem rozpoznawalnym w sieci i skupiającym ludzi pełnych pasji, umiejętności i poczucia humoru. Wychodzimy bowiem z założenia, że w przypadku wszelkich inicjatyw, największym kapitałem zawsze są ludzie.

Z naszej strony zapewniamy profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego z oferentów. Lubimy kreatywność, ciekawe pomysły oraz nieszablonowe działania. Nie interesuje nas czy masz duże czy małe doświadczenie – jesteśmy otwarci na propozycje od niemal każdej osoby, która spełnia kryteria o jakich wspomnieliśmy.

Niezależnie od wszystkiego, skorzystaj więc z zamieszczonego na naszej stronie formularza kontaktowego i napisz do nas maila. Na każdą wiadomość chętnie odpiszemy.

Z pozdrowieniami,
Zespół Ford-blog.pl

Dodano: 14 maja 2013
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *