Ringbrothers wskrzesi Mustanga

Bracia Ring postanowili odnowić popularny model Forda. Swój projekt przedstawią początkiem listopada na targach motoryzacyjnych SEMA.

Stary-nowy Mustang będzie miał silnik z serii NASCAR. Pojawią się też inne zmiany. Na pewno będzie nowocześniej, choć nie jest to głównym założeniem odrestaurowania tego cenionego modelu Forda. Nie tylko miłośnicy, ale i przeciwnicy Mustanga muszą przyznać, że jest to „auto z duszą”, a o takie perełki coraz trudniej na dzisiejszym rynku motoryzacyjnym.

Ringbrothers z pewnością będzie chciało zachować otoczony kultem charakter samochodu. Nie jest to pierwsza próba odnowy tego klasyka. Ford Mustang jest jednym z ulubionych samochodów odnawianych i przerabianych przez konstruktorów z branży. Ringbrothers zapewni swojemu nowemu projektowi jednostkę z serii wyścigowej NASCAR Sprint Cup, która oferuje kierowcy aż 720 km.

Potwierdzona została informacja o układzie wydechowym – wiadomo już, że końcówki zostaną umieszczone po bokach samochodu. Najprawdopodobniej Mustang od Ringbrothers zyska nowy, przedni spojler i odpowiednie wloty na powietrze. Takie zapowiedzi prognozują fani tego modelu. Projekt jest owiany tajemnicą i jak dotąd niewiele wiadomo jakie niespodzianki czekają entuzjastów wziętego Mustanga z 1965. Wiadomo natomiast, że koncept Ringbrothers zostanie przedstawiony ma Global Global Finishing Solutions Booth już 5 listopada.

Zdjęcie zapożyczone ze strony:
http://mustangsdaily.com/

 

Dodano: 3 października 2013
Liczba komentarzy: 1

One thought on “Ringbrothers wskrzesi Mustanga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *