Nowy Ford Focus ST – sportowy komfort jazdy

Samochody marki Ford od dawna kojarzą się z najlepszą jakością, gwarantowaną przez tą amerykańską firmę, która tak naprawdę tworzyła historię motoryzacji. Ford miał swoje problemy w przeszłości, jednak między innymi dzięki ogromnemu wsparciu ze strony amerykańskiego rządu, znów stanął na nogach. Teraz zachwyca nowym modelem tak popularnego na całym świecie Focusa. Samochody Ford to główny temat tego artykułu.

Samochody Ford


Ford zwyczajnie nie mógł upaść – to jedna z najważniejszych marek dla USA, która jest synonimem siły tego mocarstwa. Gdy Ford chwiał się w posadach, popłynął do niego szeroki strumień pieniędzy, a teraz po kilku latach fani motoryzacji mogą spać już spokojnie. Nowy Ford Focus ST to sportowy komfort jazdy dla każdego, kto poszukuje wygodnego i niezawodnego samochodu, między innymi do jazdy po mieście. Ten samochód swoją premierę miał w czerwcu 2019 roku, to zatem naprawdę bardzo świeża i gorąca bułeczka. Pierwsi użytkownicy już mogą cieszyć się doskonałymi rozwiązaniami oraz pięknym designem tego auta, które z pewnością podbije serca fanów motoryzacji. Twórcy tego modelu nazywają go samochodem stworzonym do miasta, który ma osiągi godne toru wyścigowego. Takie rekomendacje z pewnością wzbudzają spore zainteresowanie – o aucie naprawdę dużo się mówi i pisze, bo cieszy oko pięknym wyglądem zewnętrznym oraz fantastycznie zaprojektowanym wnętrzem. Poza tym obiecuje konkretną moc silnika, doskonałe przyspieszenie i naprawdę mocne osiągi.

Innowacje w nowym modelu Forda Focusa


Ten samochód reklamowany jest jako auto niezwykle wygodne i komfortowe, które daje jednak ten niezwykły dreszczyk emocji podczas prowadzenia. Wszystko za sprawą między innymi takiej innowacji jak najmocniejszy jak dotąd silnik, który włożono pod maskę najnowszego Forda. Wcześniejsze Focusy nie mogły poszczycić się takimi doskonałymi rozwiązaniami. Parametry techniczne silnika pozwalają między innymi na to, że auto rozpędza się do prędkości 100 km w czasie krótszym niż 6 sekund. Na dużą uwagę zasługuje również piękne i komfortowe wnętrze auta, które jest zarówno eleganckie, jak też odrobinę sportowe i drapieżne. To dlatego samochód ten sprawdzi się po prostu jako wygodne auto rodzinne, ale również będzie cieszyło singla, prowadzącego aktywny tryb życia. Samochód jest też naprawdę niezwykle bezpieczny, również w trudnych warunkach, ze względu na wprowadzone innowacje jak system eLSD. Takich świetnych niespodzianek w samochodzie jest o wiele więcej, bo to auto dla świadomych i wymagających kierowców, którzy szukają najwyższej jakości w każdym aspekcie.

Dodano: 9 sierpnia 2019
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *