Nowości od Forda

Przedstawiamy Wam dwie nowości od Forda. Nowe modele są wyjątkowe i z pewnością nie da się obok nich przejść obojętnie. Ciekawi jesteśmy Waszego zdania na temat nowych modeli Forda. A więc nie zwlekajmy dłużej, sprawdźmy.

Ford Fiesta

Na pierwszy rzut przedstawiamy nowego Forda Fiestę. Producent wyposażył go w szereg innowacyjnych rozwiązań i technologii, które nie tylko dbają o naszej bezpieczeństwo lecz również znacząco poprawiają komfort jazdy. Jak zapowiada producent systemy te gwarantują wygodę w każdych warunkach.

System Ford SYNC zapewnia wygodny dostęp do plików muzycznych z pamięci USB, odtwarzacza MP3, iPoda® czy z telefonu komórkowego. Dodatkowo ta wysoce zaawansowana technologia reaguje i rozpoznaje proste polecenia głosowe swojego … Pana. Tak drogi kierowco, to Ty jesteś tutaj Panem i Władcą. Jest jednak mały minus – niestety technologia ta nie obsługuje języka polskiego, warto więc uzbroić swój słownik o kilka przydatnych zwrotów, które umożliwią nam kontakt z rodziną i przyjaciółmi.

Rewelacyjny silnik Ford Eco Boost 1,0 – o którym już pisaliśmy – sprawia, że nowy Ford Fiesta jest niezwykle dynamiczny a przy tym zużywa średnio jedynie 4,3 l/100 km. Czy można chcieć więcej? To jeszcze nie koniec nowości. Nowiutki Ford Fiesta wyposażony jest również w masę innowacyjnych rozwiązań, które dbają o bezpieczeństwo, wygodę i przyjemność z jazdy.

W tym aucie naprawdę można się zakochać.

Ford Kuga

Doskonała stylistyka, elegancja, niepowtarzalny design i wyśmienita sylwetka rozbudzą każde zmysły. Jeżeli do tego dodamy jeszcze inteligentne i rozbudowane technologie Forda to auto to staje się przedmiotem pożądanie nie jednego z nas. Nowy Ford Kuga jest ekscytujący z każdej strony. Nowy Kuga oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań oraz systemów wspomagających kierowcę, dbających o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów oraz będących tym samym doskonałym przykładem wykorzystania nowoczesnej technologii w popularnie zwanych SUV-ach.

Na pierwszy plan wychodzi inteligentny napęd na wszystkie koła, który błyskawicznie dostosowuje się do nawierzchni i warunków drogowych. Dodatkowo nowoczesny system Active City Stop zapobiega kolizjom przy małych prędkościach, a innowacyjna technologia obsługi głosowej Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy (Emergency Assistance) czy drzwi bagażnika zamykane i otwierane elektrycznie i bezdotykowo – wystarczy wsunąć stopę pod zderzak, aby otworzyć lub zamknąć bagażnik – stają się wisienką na torcie. To tylko kropla w morzu wyśmienitych pomysłów producenta.

A czy Wy macie swoją ulubioną technologię, rozwiązanie Forda, które na co dzień ułatwia Wam jazdę?

Dodano: 29 listopada 2013
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *