Niebawem prezentacja nowego Forda

Podczas targów motoryzacyjnych, które za niedługo rozpoczną się w Delphi Ford zaprezentuje koncepcyjny model, który ma być zapowiedzią globalnych zmian.

Samochód zostanie zaprezentowany w Indiach nie bez przypadku. To właśnie rynek azjatycki ma być największym rynkiem zbytu dla najnowszego Forda. Amerykanie już wcześniej zapowiadali, że do końca 2015 roku chcą dostać się na podium najpopularniejszych producentów samochodowych w Azji. Aby możliwe było zrealizowanie tego planu Ford będzie musiał się skoncentrować także na rynku indyjskim, gdzie dominują małe samochody o kompaktowych rozmiarach.

Stąd decyzja Forda o stworzeniu nowego modelu, który zaprezentowany zostanie w Indiach. Póki co nie wiemy zbyt wielu informacji o nowym aucie, ale z tajemniczego zdjęcia niektórzy wyciągają wnioski, że będzie to auto podobne do koncepcyjnego Forda Ka.

Oprócz tajemniczego konceptu Ford przygotował na potrzeby Salonu Samochodowego w Delphi całą gamę pojazdów przygotowanych na rynek indyjski, czyli modele Figo, Classic, Fiesta, EcoSport i Endeavour.

Dodano: 30 stycznia 2014
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *