Ford Puma – zupełnie nowy model

Na polskie drogi po kilkunastu latach wraca zupełnie nowy Ford Puma! Tym razem będzie to crossover kuszący elegancką sylwetką, dynamicznymi osiągami oraz oszczędnym spalaniem.  

Nowoczesna wersja Forda dostępna będzie w wersji hybrydowej z systemem EcoBoost Hybrid o mocy do 155 KM. Kierowcy będą mogli wybierać ponadto pomiędzy silnikami benzynowymi oraz dieslem. Nowy Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych technologii, które pozwalają czerpać prawdziwą radość z komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Prowadzenie ułatwia m.in. inteligentny tempomat, system wspomagający manewr omijania przeszkód, funkcja wyboru trybu jazdy oraz system parkowania. Na uwagę zasługuje również system wspomagania hamowania awaryjnego oraz system monitorowania martwego pola w lusterku.

Ford Puma został wyceniony na wartość od 69 900 zł do 103 450 zł w zależności od wariantu wyposażenia – Trend, Titanium, ST-Line, Titanium X lub ST-Line X. Wjedzie on na polskie drogi już w styczniu 2020 roku.

Dodano: 8 stycznia 2020
Liczba komentarzy: 1

One thought on “Ford Puma – zupełnie nowy model

  1. Exelcar

    Witam,
    całkiem przyjemny dla oka samochód, pamiętam starą Pumę i autko robiło szał. Obecna wersja jest wygodniejsza bo wyższa, co do EcoBoost mam mieszane uczucia. Ale zobaczymy jak to będzie przy dłuższej eksploatacji. Jeśli chodzi o wyposażenie to polecam doinwestować bo w golasku nie wygląda to za dobrze 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.