Ford Mustang „zagra” w filmie Need For Speed

Najnowszy Ford Mustang, który wywołał ogromne zainteresowanie swoim wyglądem na całym świecie zagra w najnowszym filmie serii „Need For Speed”.

Najnowsza ekranizacja serii „Need For Speed” trafi do kin już 14 marca bieżącego roku. Aaron Paul, czyli główny bohater całej serii w najnowszej odsłonie poprowadzi zmodyfikowaną wersję nowego Forda Mustanga. Reżyser Need For Speeda – Scott Waugh przyznał, że zdecydował się na ten model, gdyż czuje i reprezentuje kulturę amerykańską. Dodał również, że ten muscle car zdążył osiągnąć już status ikony w przeszłości biorąc udział w najbardziej prestiżowych produkcjach kinowych.

Oczywiście nie jest to zatem pierwszy udział Forda Mustanga w produkcjach filmowych. Poprzednio miłośnicy kina mogli podziwiać legendarne auto z 1965 roku w wersji convertible w filmie o przygodach Jamesa Bonda. Oprócz tego Mustang pod różnymi wcieleniami występował w setkach innych produkcji filmowych.

Dodano: 22 stycznia 2014
Liczba komentarzy: 2

2 thoughts on “Ford Mustang „zagra” w filmie Need For Speed

  1. MPG

    Każdy mustang czy stary czy nowy robi wrażenie. No może w czasach kiedy był kryzys w USA to te auta średnio wyglądały i miały śmiesznie małe silniki ;/ Samochody amerykańskie są ponadczasowe i ten ford mustang pewnie też takim się stanie za 50 lat.

    Reply
  2. PZ Service

    Podobno nowy Ford Mustang na Europę ma być tylko z silnikiem EcoBoost o pojemności 2.3 🙁 A potężne amerykańskie pięciolitrowe V8 będzie można kupić niestety tylko w USA lub sprowadzić na specjalne zamówienie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.