Ford Kuga w trzech wersjach hybrydowych

Elegancki, przestronny, komfortowy, oszczędny i bezpieczny – w taki sposób można scharakteryzować nowego Forda Kugę, który zachwyca kierowców w wielu krajach.

Do tej pory ten model Forda dostępny był w wersji z silnikiem benzynowym i dieslem. Nowością są jego trzy hybrydowe wersje – hybryda, mild hybrid oraz hybryda plug-in. Łączna moc układu hybrydowego wynosi 225 KM, a baterie litowo-jonowe o pojemności 14,4 kWh pozwolą na pokonanie nieco ponad 50 km. Przewiduje się, że pełne naładowanie akumulatora zajmie około 4 godzin.

Debiutujące warianty Forda Kugi przyciągają wzrok sportowym stylem i dynamiczną linią. Nie brakuje w nich również inteligentnych technologii, które wypływają na bezpieczeństwo jazdy. Wśród nich m.in. przezierny wyświetlacz, inteligentny tempomat z funkcją Stop&Go, System Active Park Assist oraz funkcja ostrzegania przed jazdą pod prąd. Komfort jazdy niewątpliwie zapewni z kolei wbudowany modem FordPass Connect, który udostępnia szereg usług zarówno w samochodzie, jak i za pośrednictwem smartfonu.

Dodano: 28 grudnia 2019
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.