Ford Kuga ST-Line oficjalnie

Amerykański producent samochodów wprowadza do swojej oferty nową pozycję – mowa o Fordzie Kuga, który otrzymał dodatkowy pakiet ST-Line.

Czym charakteryzuje się pakiet ST-Line dla samochodów Forda? Oczywiście, jest to nie lada gradka dla miłośników sportowych akcentów w tradycyjnych pojazdach. Nie inaczej jest w przypadku Forda Kuga ST-Line.

Samochód otrzyma sportowe zawieszenie oraz sporo licznych sportowych dodatków, które mają sprawić, że całość – pomimo nadwozia typu SUV będzie prezentowało się o wiele bardziej zadziornie. Ale zacznijmy po kolei. W porównaniu do standardowej odmiany Forda Kuga, pakiet ST-Line będzie charakteryzował się zmniejszonym o 10 mm prześwitem. Dodatkowo, zawieszenie samochodu będzie posiadało sztywniejsze tuleje, a także grubsze stabilizatory.

Natomiast w zakresie zmian dotyczących wyglądu zewnętrznego pojazdu, nowy Ford Kuga otrzymał błyszczący lakier w kolorystyce nazwanej przez amerykański koncern jako Ebony Black. Dodatkowo, auto zostało wyposażone w relingi, a reflektory przednie i tylne, wraz z szybami zostały znacząco przyciemnione. Kierowcy chętni na zakup nowego Forda Kuga w pakiecie ST-Line otrzymają do wyboru większe felgi o rozmiarze, w zależności od preferencji klientów – 18” lub 19”.

Wnętrze będzie charakteryzowało się skórzanymi fotelami, a konsolę centralną pokryto metalicznym lakierem. Ogólnie, zarówno w zakresie wyglądu zewnętrznego jak i wewnętrznego auto jest o wiele ciemniejsze w porównaniu do standardowej odmiany, ale to jest celowy efekt konstruktorów Forda, który faktycznie robi wrażenie.

Zbieranie zamówień na nowego Forda Kuga ST-Line rozpocznie się jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Dodano: 7 sierpnia 2016
Liczba komentarzy: 3

3 thoughts on “Ford Kuga ST-Line oficjalnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *