Ford notuje zyski sprzedażowe w Europie

Lipiec jest kolejnym udanym miesiącem dla amerykańskiego koncernu, jeżeli chodzi o sprzedaż aut na Starym Kontynencie. Tylko w lipcu w Europie zarejestrowano ponad 100 tys. nowych pojazdów, co stanowi wzrost rzędu przeszło 5% względem analogicznego miesiąca w minionym roku.

Dodano: 30 sierpnia 2015
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Nowy Ford Mondeo w Polsce – znamy ceny!

Polski oddział Forda postanowił ujawnić oficjalne ceny nowego modelu Mondeo. Za podstawową wersję przyjdzie nam zapłacić co najmniej 89 tys. złotych. Co otrzymamy w zamian?

Dodano: 28 września 2014
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Nowy Ford Mondeo trafia do Europy

Nowy Ford Mondeo zadebiutował na rynku przeszło dwa lata temu, jednak nadal kierowcy nie mogą go kupić na rynku europejskim. Według producenta ma to się zmienić w październiku, gdyż właśnie wtedy Mondeo zadebiutuje oficjalnie w Europie.

Dodano: 13 sierpnia 2014
Liczba komentarzy: 2
Czytaj dalej

Ford Mondeo

Ford Mondeo to flagowy produkt Forda i jeden z najbardziej prestiżowych modeli klasy średniej w Europie. Produkowany jest od 1993 roku. Obecnie na rynku dostępna jest trzecia generacja Mondeo w wersji 4-drzwiowego liftbacka, sedana oraz 5-drzwiowego kombi. Serwisy motoryzacyjne często niepoprawnie podają informacją o czwartej generacji Mondeo. Jest to jednak błąd, gdyż model produkowany w […]

Dodano: 18 kwietnia 2013
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej