Ford Mustang liderem sprzedaży w swoim segmencie

Amerykański Ford Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy świata – tak wynika z oficjalnego raportu sprzedażowego opublikowanego niedawno przez Forda.

Dodano: 29 kwietnia 2017
Liczba komentarzy: 6
Czytaj dalej

Ford Mustang najpopularniejszy na świecie

Ford Mustang może oficjalnie pochwalić się mianem najpopularniejszego samochodu sportowego na świecie. Potwierdzają to wyniki sprzedaży samochodu, także w Europie.

Dodano: 30 kwietnia 2016
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Ford notuje zyski sprzedażowe w Europie

Lipiec jest kolejnym udanym miesiącem dla amerykańskiego koncernu, jeżeli chodzi o sprzedaż aut na Starym Kontynencie. Tylko w lipcu w Europie zarejestrowano ponad 100 tys. nowych pojazdów, co stanowi wzrost rzędu przeszło 5% względem analogicznego miesiąca w minionym roku.

Dodano: 30 sierpnia 2015
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Znamy szczegóły dotyczące nowego Mustanga

Nowy Ford Mustang będzie pierwszym autem w historii generacji, który będzie sprzedawany w Europie. Niedawno poznaliśmy odpowiedzi na jedno z najważniejszych pytań – jakimi osiągami będzie charakteryzował się nowy Mustang?

Dodano: 26 kwietnia 2015
Liczba komentarzy: 4
Czytaj dalej

Ford Mustang obchodzi 50. urodziny

Jeden z najsłynniejszych amerykańskich samochodów obchodzi swoje 50. urodziny. Z tej okazji amerykański koncern zamierza wypuścić specjalną edycję limitowaną Forda Mustanga.

Dodano: 18 kwietnia 2014
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Ford Mustang „zagra” w filmie Need For Speed

Najnowszy Ford Mustang, który wywołał ogromne zainteresowanie swoim wyglądem na całym świecie zagra w najnowszym filmie serii „Need For Speed”.

Dodano: 22 stycznia 2014
Liczba komentarzy: 2
Czytaj dalej

Znamy wygląd nowego Forda Mustanga!

W dniu wczorajszym odbyła się oficjalna prezentacja kolejnej generacji Forda Mustanga. Auto nie odbiega wyglądem w porównaniu do wersji znanych z ostatnich wycieków i naprawdę… może się podobać.

Dodano: 6 grudnia 2013
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Ringbrothers wskrzesi Mustanga

Bracia Ring postanowili odnowić popularny model Forda. Swój projekt przedstawią początkiem listopada na targach motoryzacyjnych SEMA.

Dodano: 3 października 2013
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej