Ford Focus RS to prawdziwy hit sprzedażowy!

Moda na szybkie, małe samochody, zwane hothatchami rozkręca się w najlepsze. Dowodem sporego popytu na tego typu pojazdy są wyniki Forda Focusa RS, które przekroczyły najśmielsze oczekiwania amerykańskiego koncernu motoryzacyjnego.

Dodano: 19 marca 2017
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Ford Focus RS trafia do salonów w Polsce

Najnowsza odsłona Focusa RS jest już dostępna w polskich salonach amerykańskiej marki. Ceny samochodu rozpoczynają się od 147 490 PLN.

Dodano: 27 września 2015
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Ford przygotuje nowe auto elektryczne?

Amerykański koncern prowadzi intensywne prace nad przygotowaniem samochodu elektrycznego – tak wynika z nieoficjalnych informacji podawanych przez zagraniczne magazyny dziennikarskie. Ford ma skoncentrować się na maksymalnym zasięgu takiego pojazdu, który przekraczałby co najmniej 300 kilometrów.

Dodano: 12 marca 2015
Liczba komentarzy: 2
Czytaj dalej

Ford Focus RS debiutuje

Na początku lutego odbyła się oficjalna premiera nowego Forda Focusa RS, który być może jeszcze w tym roku trafi do salonów. Samochód został wyposażony w potężny silnik pochodzący z Forda Mustanga oraz seryjny napęd na wszystkie cztery koła.

Dodano: 25 lutego 2015
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Ford przygotuje konkurenta dla Toyoty Prius?

Amerykański koncern Forda zamierza podbić rodzimy rynek samochodów hybrydowych tworząc własne auto. Przypomnijmy, że to właśnie w Stanach Zjednoczonych pojazdy hybrydowe i elektryczne sprzedają się najlepiej – świadczą o tym wyniki Chevroleta Volta oraz Toyoty Prius.

Dodano: 25 sierpnia 2014
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Ford Focus ST będzie dostępny z silnikiem diesla

Z nieoficjalnych, ale wiarygodnych źródeł motoryzacyjnych wynika, że nowy Ford Focus ST oprócz standardowych, benzynowych silników będzie oferowany także z wysokoprężną jednostką napędową.

Dodano: 1 kwietnia 2014
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Nowy Ford Focus w Genewie

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie, Ford zaprezentował kolejne wcielenie jednego z najpopularniejszych ostatnimi laty samochodu osobowego – modelu Focus.

Dodano: 11 marca 2014
Liczba komentarzy: 2
Czytaj dalej

Ford Focus

Ford Focus to jeden z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych modeli Forda. Należy do liderów europejskiego segmentu aut kompaktowych. Jego produkcja okazała się wielkim sukcesem dla amerykańskiego koncernu, dzięki czemu dotychczas sprzedanych zostało ponad 10 mln egzemplarzy. Jaki jest Focus i co go wyróżnia? Przekonajmy się. Dynamika i elegancja Pierwszą rzeczą, która rzuca się […]

Dodano: 27 czerwca 2013
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej