Ford Focus RS to prawdziwy hit sprzedażowy!

Moda na szybkie, małe samochody, zwane hothatchami rozkręca się w najlepsze. Dowodem sporego popytu na tego typu pojazdy są wyniki Forda Focusa RS, które przekroczyły najśmielsze oczekiwania amerykańskiego koncernu motoryzacyjnego.

Dodano: 19 marca 2017
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Ford Kuga doczeka się faceliftingu

Amerykański koncern motoryzacyjny oficjalnie potwierdza informacje, dotyczące planowanego faceliftingu modelu Kuga – obecnego na rynku w dotychczasowej formie od 2012 roku.

Dodano: 21 lutego 2016
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Ford Focus ST po faceliftingu

Kilka tygodni temu, podczas corocznego Festiwalu Prędkości w Greenwood amerykański producent samochodów – Ford zaprezentował odświeżoną wersję modelu Focus ST. Czego dotyczą największe zmiany?

Dodano: 22 lipca 2014
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Ford Focus ST będzie dostępny z silnikiem diesla

Z nieoficjalnych, ale wiarygodnych źródeł motoryzacyjnych wynika, że nowy Ford Focus ST oprócz standardowych, benzynowych silników będzie oferowany także z wysokoprężną jednostką napędową.

Dodano: 1 kwietnia 2014
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Nowy Ford Focus w Genewie

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie, Ford zaprezentował kolejne wcielenie jednego z najpopularniejszych ostatnimi laty samochodu osobowego – modelu Focus.

Dodano: 11 marca 2014
Liczba komentarzy: 2
Czytaj dalej

Ford Focus

Ford Focus to jeden z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych modeli Forda. Należy do liderów europejskiego segmentu aut kompaktowych. Jego produkcja okazała się wielkim sukcesem dla amerykańskiego koncernu, dzięki czemu dotychczas sprzedanych zostało ponad 10 mln egzemplarzy. Jaki jest Focus i co go wyróżnia? Przekonajmy się. Dynamika i elegancja Pierwszą rzeczą, która rzuca się […]

Dodano: 27 czerwca 2013
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej