Ford Fiesta ST w nowej odsłonie

Podczas zbliżających się wielkimi krokami Targów Motoryzacyjnych w Genewie, amerykański koncern motoryzacyjny zaprezentuję Forda Fiestę ST w nowej odmianie. Auto będzie charakteryzowało się jeszcze lepszymi osiągami!

Dodano: 25 lutego 2017
Liczba komentarzy: 2
Czytaj dalej

Pięciodrzwiowa Fiesta ST trafia do Polski

Najnowsza, sportowa odmiana Forda Fiesty o oznaczeniu ST we wczesnych fazach sprzedaży dostępna była wyłącznie w trzydrzwiowej odmianie nadwoziowej. Teraz, do sprzedaży na Starym Kontynencie trafia także pięciodrzwiowa wersja.

Dodano: 16 października 2016
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Ford Fiesta najlepszy w europejskim segmencie B

Amerykański koncern motoryzacyjny ma prawdziwe powody do zadowolenia. To już drugi rok z rzędu, gdy Ford Fiesta zostaje najlepiej sprzedającym się samochodem z segmentu B w Europie.

Dodano: 12 lutego 2014
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Niebawem prezentacja nowego Forda

Podczas targów motoryzacyjnych, które za niedługo rozpoczną się w Delphi Ford zaprezentuje koncepcyjny model, który ma być zapowiedzią globalnych zmian.

Dodano: 30 stycznia 2014
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Nowości od Forda

Przedstawiamy Wam dwie nowości od Forda. Nowe modele są wyjątkowe i z pewnością nie da się obok nich przejść obojętnie. Ciekawi jesteśmy Waszego zdania na temat nowych modeli Forda. A więc nie zwlekajmy dłużej, sprawdźmy.

Dodano: 29 listopada 2013
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Ford Fiesta

Ford Fiesta to model należący do segmentu B, produkowany i dostępny na rynku nieprzerwanie od 1976 roku. W momencie wejścia na rynek Fiesta stała się pierwszym autem w swojej klasie wprowadzonym przez amerykańską markę Ford. Jest najmniejszym i jednym z najlepiej sprzedających się modeli Forda samochodem w Europie. Obecnie na rynku dostępna jest już siódma […]

Dodano: 20 maja 2013
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej